Salus aergoti suprema lex! Zdraví pacienta je nejvyšším zákonem!

CHIRURGIA-CENTER s.r.o.

Terezie Brzkové 942/15
318 00 Plzeň
Pracoviště Plzeň
Chirurgická ambulance:
Telefon: +420 377 540 707
Mobil: +420 733 136 331

Centrum zdravé výživy
Mobil: +420 736 791 891

Pracoviště Úněšov
Mobil: +420 604 200 868

chirurgiacenter@seznam.cz

Manuální lymfodrenáže

Léčebné, kosmetické, regenerační a sportovní výhradně manuální lymfodrenáže.

Manuální lymfodrenáž  je speciální hmatová technika, která podporuje transportní funkci mízního a žilního systému.  Má za cíl podpořit a posílit původní, dosud zachovalou vstřebávací a transportní funkci mízního systému. Podporuje odtok přebytečné tekutiny ze tkání zpět do krve. Tato metoda má významný očistný a ozdravný efekt.

Tuto speciální masáž provádí speciálně školený a zkušený lymfoterapeut,  pomalými hmaty vedenými ve směru toku lymfy. Lymfodrenáž má své kontraindikace, proto je nutné odebrat anamnézu před započetím lymfoterapie a odborně zvážit vhodnost, či nevhodnost této metody u každého jednotlivce.


Pozitivní ovlivnění lymfatického systému efektivně zajišťuje opakovaná lymfodrenáž, která zlepší "průtočnost" lymfatického systému a navodí fyziologické poměry v podkoží. Cílem je nastartovat lymfatický systém a zlepšit jeho funkčnost trvale.

Před započetím lymfoterapie je odebrána anamnéza - subjektivně i objektivně, včetně poučení týkající se této problematiky.

Léčbu, relaxaci, úlevu Vám poskytne odborně proškolená registrovaná zdravotní sestra  v odborném pracovišti ve zdravotním středisku "Zdrávcentrum Skvrňany" v Plzni.


Více informací naleznete na našem webu


objednávkový formulář

Zde zadejte Vaše kontaktní údaje pro objednání termínu.