Salus aergoti suprema lex! Zdraví pacienta je nejvyšším zákonem!

CHIRURGIA-CENTER s.r.o.

Terezie Brzkové 942/15
318 00 Plzeň
Pracoviště Plzeň
Chirurgická ambulance:
Telefon: +420 377 540 707
Mobil: +420 733 136 331

Centrum zdravé výživy
Mobil: +420 736 791 891

Pracoviště Úněšov
Mobil: +420 604 200 868

chirurgiacenter@seznam.cz

Výživové poradenství


Výživa je základ. Chcete-li dosáhnout jakéhokoliv výsledku (hubnutí, tvarování postavy, nabírání svaloviny, zlepšení kondice), je potřeba začít v kuchyni a na vašem talíři. Naši poradci s mnohaletými zkušenostmi Vám sestaví stravovací plán na míru vašim cílům.  Objednejte se již dnes


Jaký je váš cíl?

  • Zdravé efektivní hubnutí bez hladovění a jojo efektu.
  • Tvarování postavy
  • Nabírání svalové hmoty.
  • Výživa pro sport a fitness.
  • Výživa pro zdravý a aktivní životní styl, udržení kondice.
Se vším vám rádi pomůžeme. 


  

 

Koncepce účinného hubnutí bez hladovění.


Hledáte řešení, jak zdravě zhubnout a pak váhu si dlouhodobě udržet? Vašemu problému rozumíme. Zabýváme problémem zdravého a trvalého zhubnutí. Udělejte konec dietám, které nefungují. Získejte vysněnou postavu i kondici.

Plán hubnutí sestavíme na míru. Výsledkem bude:
  • rychlé snížení váhy o několik kg
  • získání optimální postavy
  • úbytek cm v problémových partiích
  • zlepšení metabolismu
  • zabránění jojo efektu, udržení získané váhy.
 
Pokud hledáte dlouhodobé řešení, které je nenáročné na čas, jsme  si jisti, že Vám pomůžeme dosáhnout výsledků na www.dkconsult.cz.


Chcete řešení ? Objednejte se na nezávaznou konzultaci nebo zjistěte další informace zde.


Koncepce zdravé snídaně.

Správně složená snídaně odpovídající zásadám zdravé výživy je nezbytná pro dodání potřebné energie a psychickou pohodu.

3b44d35ec0_77130295_o2

Nedávno bylo prokázáno silné spojení mezi nesprávnou snídaní a mnoha zdravotními problémy.

Přesto ranní stravovací zvyklosti lidí v České republice jsou velmi neuspokojivé. Někteří nesnídají vůbec, jiní si ihned po probuzení dopřávají zcela nevhodná jídla.

Důležité je dodržovat již od rána pitný režim, abychom do večera zvládli alespoň 2,5-3 litry tekutin. Ranní káva ani silný černý čaj se ovšem nepočítají.

Samotná snídaně by nám měla dodat 20-25 % denní energie. Člověk bez snídaně má tendenci se přejídat nebo pojídat průběžně během dne různé nezdravé "mlsy". Roste riziko obezity a výživových nedostatků, nehledě na psychické následky.

Chcete řešení ? Objednejte se na nezávaznou konzultaci nebo zjistěte další informace zde.


zdrava_vyziva_3

Snídaně je zdravý krok do nového dne

Snídaně by měla být prvním jídlem nového dne a dodat potřebnou startovací energii. Realita je však často jiná. Snídani často vůbec nestihneme, nebo se odbudeme pečivem namazaným "něčím" a zhltnutým za pochodu.

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne - startuje tělo po osmi hodinách spánku, takže když ji vynecháme, brzy přijde únava.

Podívejte se jak správně snídat.


 

Výživa pro sport a fitness


Zkvalitnění a nabrání svaloviny je také otázkou správné kombinace výživy a posilovacích cvičení. Kvalitní a zdravá svalová hmota se určitě nenabere z běžného jídla, je nutné stravovací plán zaměřit tak, aby přírůstky váhy byly na svalovině, nikoliv na tucích. Další výzvou pro řadu lidí je svalovou hmotu udržet. 

Ať už jste nadšený návštěvník posilovny nebo potřebujete nabrat svaly v rámci rekonvalescence, poradíme. Pokud hledáte efektivní řešení pro získání a udržení svalové hmoty, sestavíme vám plán na míru. Jak už bylo zmíněno 80% je výživa, 20% je cvičení. 


   

 
Většina lidí sportuje rekreačně ať už s cílem zůstat v kondici, mít správně tvarovanou postavu, spálit přebytečné tuky a podpořit svoje srdce a oběhový systém jako prevenci a hlavně pro zdraví. Nebo jsou to sportovní nadšenci, kteří každou volnou chvíli tráví v přírodě - běhají, lyžují, jezdí na kole, lezou po horách a mají mnoho rozmanitých aktivit a rádi také měří svoje síly s ostatními nebo soupeří sami se sebou. 


 
Pomůžeme sestavit stravovací plán tak, aby tělo po sportu správně regenerovalo, nebolely svaly, měli jste chuť znovu cvičit, na cvičení měli dost energie a hlavně abyste viděli výsledky svého cvičení = dobrý pocit, množství energie, zlepšující se kondice, zpevněná postava, lepší imunita, kvalitní regenerace.
 
Chcete řešení ? Objednejte se na nezávaznou konzultaci nebo zjistěte další informace zde.


Vypište formulář a my  Vás budeme kontaktovat pro přesnou domluvu. Zaručujeme všem návštěvníkům stránek www.hubnete.cz/dserviswww.snidejzdrave.cz/dservis  a www.vyzivaprosport.cz/dservis ochranu jejich osobních údajů ve smyslu zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.